Tepelná bandáž na krk

€8
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.4.2024

Tepelná bandáž na krčnú chrbticu využíva magnetickú a turmalínovú technológiu. Bandáž obsahuje 5 energetických magnetov, ktoré sa aktivujú samy aktivujú. Tie sú strategicky umiestnené, aby korešpondovali s krčnou chrbticou. Prirodzené teplo zlepšuje cirkuláciu krvi, zjemňuje bolesti svalov a kĺbov. Pomáha uvoľniť svaly po cvičení, problémy s kĺbmi v staršom veku, napätie a zápal. Má za úlohu oživiť mobilitu, flexibilitu, rozsah pohybu a uzdravenie svalov. Poskytuje odolnú podporu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tepelná bandáž krku z tkaniny s elastickými vláknami, vo vnútri je vložený turmalín a trvalé celoživotné magnety. Turmalínová tkanina umiestnená na zadnej strane krku môže uvoľniť infračervené a záporné ióny, ktoré sú prospešné pre ľudské telo tým, že prenikajú hlboko do kože, a aktivujú bunky k intenzívnemu metabolizmu, zlepší sa krvný obeh v okolitých tkanivách a orgány správne fungujú.
Lepší efekt dosiahnete, keď s mokrou handrou utriete turmalínovú tkaninu, ktorú následne priložte tesne a pevne na krk. Elastický materiál upravte podľa potreby a zalepte suchý zips. Obvykle o 15 – 30 min. budete mať pocit výrazného tepla a akupunktúry.

FUNKCIE:
Samozahrievanie pomocou magnetov a turmalínu

ŠPECIFIKÁCIE:
Materíal: nylón, turmalín
5 magnetov
Veľkosť: 50x10cm

OBSAH BALENIA:
1x Tepelná bandáž na krk

Dodatočné parametre

Kategória: STAROSTLIVOSŤ O CHRBÁT
Záruka: 2 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
LB Avatar autora | 19.8.2023
Som spokojny nie len sproduktom,ale ajvybavovanim zo strany kramek.sk