Inteligentná zásuvka Smart Plug 16A

€18
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Ovládajte domáce spotrebiče odkiaľkoľvek. Inteligentná zásuvka Smart Plug 15A umožní ovládať pripojené spotrebiče odkiaľkoľvek pomocou mobilného telefónu či tabletu. Či už ste v práci, na záhrade, alebo na dovolenke, ľahko zapnete alebo vypnete osvetlenie, varnú kanvicu, ventilátor, elektrické kúrenie a pod. Stačí pár kliknutí v intuitívnej mobilnej aplikácii Smart Life a zaistíte tak bezpečnú a úspornú prevádzku vašej domácnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoduchá inštalácia
Použitie zásuvky je veľmi jednoduché a na použitie nie je vyžadovaný žiadny špeciálny rozbočovač. Smart Plug 15A spolupracuje so všetkými typmi domácich WiFi smerovačov a jeho využívanie je úplne bez poplatkov.
 
Časový plán
Na úspornú prevádzku a predĺženie životnosti spotrebičov je zásuvka Smart Plug 16A vybavená časovačom, pomocou ktorého naplánujete prevádzku pripojených zariadení podľa vašich individuálnych potrieb.
 
Podpora ovládania hlasom
Inteligentná zásuvka spolupracuje s aplikáciami Amazon Alexa a Google Assistent, ktoré umožnia ovládanie spotrebičov pomocou hlasových príkazov. Každej zásuvke môžete prideliť meno a ovládať ju priamo, alebo vytvoriť skupinu všetkých inteligentných zariadení a spravovať ich všetky naraz.
 
ŠPECIFIKÁCIE:
Napájanie: AC 100-240V, 50Hz / 60Hz
Nominálne vstupné napätie: AC 220V
Strata energie v standby módu: max. 1W
Maximálna záťaž: 15A 220V 3000W
Protokol: WIFI IEEE 802 / 11b / g / n 2.4Ghz
Operačná teplota: -30 - + 70 ° C
Materiál: PC (UL94-V0 750 ° C FIRE-retardant)
Rozmery: 49x49x83mm
 
NÁVOD NA OBSLUHU NÁJDETE: TU
 
OBSAH BALENIA:
1x Inteligentná zásuvka Smart Plug

Dodatočné parametre

Kategória: ELEKTRONIKA
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: