LED lietajúca disco guľa

€11
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Lietajúca disco guľa je fantastický prístroj pripomínajúci mini vrtuľník alebo dron. Výrobok je malý, ale poskytuje úžasný zážitok a veľkú zábavu. Guľa je vyrobená z ľahkého, priehľadného materiálu so zaujímavou vonkajšou štruktúrou. V strede je mechanizmus a na vonkajšej strane 4 vrtule. Krídla sú flexibilné, ale zároveň dostatočne odolné, aby mohli ľahko zdvihnúť hračku do vzduchu. V spodnej časti gule je malý spínač, ktorý ich uvedie do pohybu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Disco guľa vyžaruje krásne, jasné a viacfarebné LED svetlo, ktoré vyzerá obzvlášť pôsobivo, keď bliká vo večerných hodinách alebo v tmavej miestnosti. Mini vrtuľník je ako neuveriteľný lietajúci objekt a určite bude veľkou zábavou pre fanúšikov fantázie a vesmírnych lodí alebo ľudí zaujímajúcich sa o ufológiu.
 
Prístroj je vybavený infračervenou technológiou, takže ho môžete ovládať rukou. Guľa má vstavanú nabíjateľnú batériu, ktorú možno nabiť pomocou pripojeného napájacieho kábla USB, napríklad pripojením k počítaču alebo prenosnému počítaču. Použité riešenie je veľmi praktické, pohodlné a úsporné, pretože nevyžaduje nákup alebo výmenu batérií.
 
ŠPECIFIKÁCIE:
Vek: +14 rokov
Napájanie: kábel USB
Rozmery (šírka / výška): 14 / 10,5 cm
Hmotnosť súpravy: 35g
Hmotnosť s obalom: 110g
 
OBSAH BALENIA:
lietajúca disco guľa
sieťový kábel USB

Dodatočné parametre

Kategória: ELEKTRONIKA
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: