Smart hodinky ID116 PLUS

€17
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (2 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
22.5.2024 22.5.2024 22.5.2024 22.5.2024 22.5.2024 Zvoľte variant

Inteligentné hodinky ID116 Plus sú ďaľším novým objavom medzi Smartband a funkciou dynamického monitoru srdcovej frekvencie. Vďaka bluetooth spojeniu medzi mobilom a inteligentným náramkom môžete ľahko kontrolovať prichádzajúce hovory a oznámenia z aplikácie. Nezmeškáte žiadne dôležité hovory a SMS. Pocítite vibrácie na zápästí a na obrazovke sa zobrazí obsah notifikácie. Meranie srdcovej frekvencie a tlaku v reálnom čase. Všetky informácie sa ukladajú do mobilu vďaka špeciálnej aplikáci. Záznam v aplikáci môžete kedykoľvek skontrolovať. Komfortné a funkčné hodinky s automatickým monitorom spánku. Okrem krokomeru, počítadla kalórií, meraniu pulzu, analýzy Vášho tréningu je smartband vybavený funkciami merania kvality spánku. Zaznamenáva dobu hlbokého a plytkého spánku každý deň. Dokonalý sprievodca kvalitou spánku. Získajte dostatok spánku každý jeden deň! Smartband Vám pripomenie, ak dlho sedíte. Pripomenutie môžete nastaviť každých 60- 90 a 120 minút.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoduchý a štýlový  ID116 Plus
Smartband ID116 PLUS je ďalší nový objav medzi fitness hodinkami so spoľahlivými a nápomocnými funkciami. Vďaka Bluetooth pripojeniu medzi smartphonom a inteligentnými hodinkami Vám neuniknú žiadne novinky z Vášho telefónu. Pocítite vibrácie na zápästí a na obrazovke hodiniek sa zobrazí obsah. A už nikdy nezmeškáte žiadne dôležité hovory ani SMS. 
Inteligentné hodinky majú dotykové tlačidlo, ktorým sa preklikáte na všetky stránky v hodinkách. Oceniteľný je ich farebný displej obohatený vystihujúcimi obrázkami.
 
USB nabíjanie
Už nebudete potrebovať žiadne ďalšie káble. Zaručíme Vám pohodlné a rýchle nabíjanie. Náramok stačí pripojiť do akéhokoľvek adaptéru s USB portom. Pohotovostná doba hodiniek je 5 dní. 
 
Komfort a funkčnosť
Komfortné a funkčné hodinky s automatickým monitorom spánku. Okrem krokomeru, počítadla kalórií, merania tepu či analýzy tlaku je smartband vybavený funkciami merania kvality spánku. Zaznamenáva dobu hlbokého a ľahkého spánku každý deň. Tým je dokonalým sprievodcom kvality spánku. 
Okrem toho, že Vám aplikácia ponúkne možnosť zapísania osobných údajov o Vašom pohlaví, veku, výške a váhy si môžete nastaviť vlastný cieľ prejdených krokov a dĺžky  spánku.
Aplikácia Yoho Sports má dobrú pamäť na Vaše nazberané údaje. Bez časového obmedzenia si zapamätá všetko o zaznamenaných krokoch, záznamy o spánku, ale aj údaje o krvnom tlaku a tepe. Smartband Vám taktiež pripomenie, že ste sedeli príliš dlho. Pripomenutie môžete nastaviť na každých 60, 90 a 120 minút.
Pochváľte sa Vašimi úspechmi s kamarátmi. Smartbandy myslia aj na Vašich priateľov, a preto pomocou aplikácie môžete zdieľať informácie s Vašimi známymi. Okrem toho prichádzajúce notifikácie spolu s SMS a správami zo sociálnych sieti obsahujú českú aj  slovenskú klávesnicu. Už žiadne štvorčeky ani vynechané miesta namiesto písmen s diakritikou.
 
FUNKCIE:
Krokomer, prejdená vzdialenosť
Minotor spánku
Zaznamenávanie športových aktivít (beh/ vonkajšia prechádzka, skákanie na švihadle, sed-ľahy)
Schopnosť prijímať oznámenia o prichádzajúcom telefonáte, SMS a správy zo sociálnych sieti (Facebook, Messenger, Instagram, Twitter, WhatsApp)
Budík
Spálené kalórie
Monitor srdcové tepu
Meranie krvného tlaku
Pripomienka  nečinnosti
Zatrasením hodiniek môžete vytvoriť fotografiu do Vášho telefónu
Pripomienka: Aplikácia sa dokáže prispôsobiť a sama preložiť podľa nastaveného jazyka v telefóne, to sa odrazí aj v náramku.
 
NÁVOD NA OBSLUHU NÁJDETE: TU
 
ŠPECIFIKÁCIE:
Farba: čierna
1,3 "LCD displej
Dĺžka náramku: 245 mm
Druh: Fitness náramky
Kapacita batérie: 60 mAh
Kompatibilita: Android, iOS
Materiál náramku: Silikón 
 
OBSAH BALENIA:
1x Hodinky
1x Nabíjačka
1x Návod

Dodatočné parametre

Kategória: ELEKTRONIKA
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: