Polarizačné okuliare pre lepšiu viditeľnosť

€5
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Polarizačné okuliare pre vodičov slúžia pre perfektne čisté, ostré a kontrastné videnie na cestách, ktoré prispieva k lepšej koncentrácii a bezpečnosti. Špeciálne navrhnuté okuliare sú určené na  nočnú jazdu, šoférovanie auta v hmle , ale môžete ich používať aj cez deň a za každého počasia. Vďaka špeciálnym sklám z polykarbonátu zabraňujú prílišnému osvetleniu, zároveň zlepšujú vnímanie svetla a znižujú namáhanie očí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polarizačné okuliare pre vodičov celkovo zlepšujú kvalitu a komfort pri videní. Prídu vhod každému, kto trávi veľa času za volantom. 
Princíp okuliarov na nočnú jazdu spočíva v tom, že reagujú na rôzne svetelné podmienky. Polykarbonátové sklá znižujú silu odlesku od snehu, vody alebo silu svetiel od protiidúcich áut. Tiež poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu (UV filter 400) a blokujú odlesky, zvyšujú kontrast, jasnosť a spĺňajú svetelné štandardy pre bezpečnejšie ostrejšie videnie v noci. Zároveň podporujú lepšie vnímanie farieb čo prispieva k lepšiemu videniu za každého počasia. Špeciálne žlté šošovky blokujú modré svetlo, ktoré spôsobuje nočné ožiarenie očí. Pre ľudí s citlivými očami sú doslova nevyhnutnosťou. Vaša jazda bude komfortnejšia a bezpečnejšia.  Okrem toho, chránia oči a to aj z boku. Okuliare sú vhodné na jazdu v hmle, daždi, keď mrholí, snežení, na športovanie, pri pobyte na pláži alebo na lyžovanie v horách. Okuliare sa môžu nosiť aj cez dioptrické okuliare.

ŠPECIFIKÁCIE:
Materiál: Rám: PVC
Sklíčka: Polykarbonát (UV filter 400)
Rozmery: 14x15x4,8cm

OBSAH BALENIA:
1x Polarizačné okuliare

Dodatočné parametre

Kategória: AUTODOPLNKY
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: