Smart hodinky X8 ULTRA

€99
Skladom (3 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Predstavujeme dokonalé príslušenstvo pre moderného technicky zdatného jednotlivca, inteligentné hodinky s radom neuveriteľných funkcií, ktoré zlepšia vašu každodennú rutinu. Vďaka svojmu štýlovému dizajnu sú tieto inteligentné hodinky dokonalou kombináciou módy a funkčnosti. Jednou z kľúčových funkcií týchto inteligentných hodiniek je pripojenie Bluetooth, ktoré vám umožní pripojiť hodinky k vášmu smartfónu. To znamená, že máte jednoduchý prístup k svojim správam, hovorom a upozorneniam priamo zo svojho zápästia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Okrem pripojenia Bluetooth sa tieto inteligentné hodinky môžu pochváliť aj radom ďalších užitočných funkcií vrátane sledovania zdravia a kondície alebo monitorovania spánku, takže môžete jednoducho sledovať svoju dennú aktivitu a tréningy. Pomocou sprievodnej aplikácie Watchfit Pro si môžete stiahnuť rôzne ciferníky, nastaviť budíky a pripomienky a dokonca ovládať prehrávanie hudby priamo zo zápästia. Aplikácia vám navyše umožňuje jednoducho sledovať a analyzovať údaje o vašom zdraví a kondícii, takže môžete prijímať informované rozhodnutia o svojom životnom štýle.

FUNKCIE
Meranie tepu, tlaku, okysličenia v krvi a teploty, krokomer, športové režimy (beh, chôdza, cyklistika, sed-ľah, kliky, voľný pohyb, horolezectvo), monitorovanie spánku, súhrn nameraných hodnôt, MET;
Bluetooth volanie, správy, upozornenia z mobilu, obľúbené kontakty, história hovorov, číselná klávesnica;
Budík, počasie, barometer, časovač, stopky, kalkulačka, hra;
Bluetooth hudba, hlasový asistent, fotografovanie na diaľku, ovládanie videa na diaľku;
Obchod s aplikáciami;
Nastavenia (automatické rozsvietenie obrazovky, budík počas nabíjania, jas, doba rozsvietenia obrazovky, čas vypnutia obrazovky, jazyk, čas, dátum, nastavenie hovorov, zvuk a vibrácie, režim nerušiť, heslo, QR pre spárovanie s aplikáciou, pripomienky, informácie, vypnúť, reštart, reset)
Rozdelená obrazovka, nastaviteľný ciferník, 4 voliteľné stýly menu, funkčné rotačné tlačidlo;
NFC na prístupové karty (NIE platobné)

ŠPECIFIKÁCIE:
Aplikácia: Wearfit Pro
BT: 5.0, 5.2
Čipset Dual Mode, 48 ~ 80 MHz
Aplikácia: Wearfit pro
Kompatibilita: Android 5.0 vyššie, iOS 10.0 vyššie
Pamäť: 128MB
HD plne dotyková obrazovka
Veľkosť obrazovky: 2,04 palca
Rozlíšenie: TFT 390*435
Senzory: G-Sensor SC7A20
Batéria: Li-Pol
Kapacita batérie: 3,7V/220mAh
Nabíjanie: magnetická nabíjačka s USB
Jazyk aplikácie: angličtina
Jazyk hodiniek: angličtina (predvolené), čeština, francúzština, španielčina, poľština, portugalčina, taliančina, nemčina, turečtina, ruština, zjednodušená čínština, arabčina, rumunčina, dánčina, holandčina, gréčtina, perzština, filipínčina, malajčina, indonézčina, vietnamčina

OBSAH BALENIA:
1x inteligentné hodinky
1x náramok
1x USB magnetická nabíjačka

Dodatočné parametre

Kategória: INTELIGENTNÉ HODINKY
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: