Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na: Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
🔥 VÝPREDAJ SKLADU: na vybrané produkty zľava až 50 % pri kúpe 5+ ks.

HOBBY A ZÁHRADA, Strana 2

Najpredávanejšie

Pôvodne: €8  (–30 %)
€5,60
Pôvodne: €6  (–30 %)
€4,20
Pôvodne: €5  (–30 %)
€3,50

Radenie produktov

26 položiek celkom

Výpis produktov

Magnetický držiak na mobil do auta 360º HOT Magnetic Phone Car Holder Mobile Phone Mount Air Vent magnetiC Stand Holder magnetický telefón držiak do auta mobilný telefón namontovať vzduchový prieduch MagnetiC stojan držiak pre
Výpredaj
€6 –30 %
€4,20

Majte smartphon s GPS navigáciou alebo mobil priamo pred sebou na riadiacom paneli uchytený na rôznych miestach. Vďaka držiaku na smartphon s praktickým uchytením pomocou...

413/CER
magneticky-drziak-na-ruku-na-naradie
€8 –30 %
€5,60

Tento magnetický náramok skvele využijú kutilovia, ktorí neustále niečo opravujú a dávajú dohromady. Náramok má v sebe magnety, vďaka ktorým na ňom drží skrutky, klince, matice...

461/MOD
navleky-na-topanky-pre-opakovane-pouzitie
Viac za menej
€6 –30 %
€4,20

Pri kúpe 5 a viac ks iba 2,10 € / ks (zľava 50 %).Množstevná zľava: 2 ks −10 %, 3 ks −20 %, 4 ks −30 %. Platí na viac kusov tohto produktu; zľava sa uplatní automaticky v...

670
Pero na opravu laku FIX IT PRO Portable Fix It Pro Clear Car Scratch Repair Remover Pen
Viac za menej
€4 –30 %
Pero na opravu laku FIX IT PRO
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
€2,80

Pri kúpe 5 a viac ks iba 1,40 € / ks (zľava 50 %).Množstevná zľava: 2 ks −10 %, 3 ks −20 %, 4 ks −30 %. Platí na viac kusov tohto produktu; zľava sa uplatní automaticky v...

80
prenosny-difuzer-h20
€15 –58 %
€6,30

Premeňte svoj priestor na voňavú oázu a ponorte sa do relaxácie a odpočinku. S týmto dizajnovým zvlhčovačom vzduchu, ktorý vyžaruje nádherné svetlé pozadie, vytvoríte...

739/BIE
protismykove-chranice-psich-labiek
Novinka
€5 –30 %
€3,50

Samolepiace chrániče na psie labky v rôznych veľkostiach L/XL/XXL/XXXL. Psie labky sú veľmi citlivé, a je im treba venovať pozornosť a dôkladnú starostlivosť no vedia tiež...

859/XL
RIDDEX PLUS - odpudzovač hlodavcov a hmyzu Electronic Ultrasonic Pest Reject Pest Repelling Aid Pest Control Spiders Rats Mice Animal Repeller Mouse Trap K94 Elektronický ultrazvukový prostriedok na ničenie škodcov Odpudzovanie škodcov Pomôcky na hubenie škodcov Potkany Myši Odpudzovače myší Pasca
Výpredaj Viac za menej
€9 –30 %
€6,30

Pri kúpe 5 a viac ks iba 3,15 € / ks (zľava 50 %).Množstevná zľava: 2 ks −10 %, 3 ks −20 %, 4 ks −30 %. Platí na viac kusov tohto produktu; zľava sa uplatní automaticky v...

392
Rukavica na vyčesávanie srsti Pet hair glove Comb Pet Dog Cat Grooming Cleaning Glove Deshedding left Right Hand Hair Removal Brush Promote Blood Circulation Rukavice pre domáce zvieratá Hrebeň pre psa Zvieracie rukavice pre mačky Čistenie rukavíc Ľavá pravá ruka Odstraňovač chĺpkov Kefa na podporu krvného obehu
€6 –30 %
€4,20

Doprajte svojmu miláčikovi starostlivosť o srsť a komfort s touto vyčesávaciou rukavicou. S rukavicou rýchlo a ľahko vyčešete starú srsť. Zároveň pri vyčesávaní stimulujete...

479
Silikónová rukavice na umývanie povrchov Single Silicone Dish Scrubber Glove Food Dog Brush Car Washing Gloves Cleaning Washer Dishwashing Gloves Kitchen Accessories Jediné silikónové umývacie rukavice rukavice pre psy, kefy na umývanie auta, umývacie rukavice, čistenie, umývačky riadu, rukavice na umývanie riadu, kuchynské doplnky
€8 –30 %
€5,60

Umývate dlhšiu dobu riad a trápia Vás rozmočené ruky? Umývate a pracujete s agresívnymi prípravkami? Máte citlivú pokožku na rukách? Potom se Vám iste hodia tieto geniálne...

404/RUZ
Smetný kôš do auta Trash Rubbish Bin Garbage Dust Case Holder Mini Office Home Auto Vehicle Car Wholesale Kôš na odpadky na odpadky Držiak na prach Mini Office Domov Auto Veľkoobchod s vozidlami
€6 –30 %
€4,20

Majte svoj interiér vozidla čistý, vďaka praktickému odpadkový kôš do auta. Tento odpadkový kôš do auta je skvelou miniatúrou veľkého koša, preto môžete zladiť interiér svoje...

257/MOD
solarne-lampy-na-zahradu
Novinka Viac za menej
€3 –30 %
€2,10

Pri kúpe 5 a viac ks iba 1,05 € / ks (zľava 50 %).Množstevná zľava: 2 ks −10 %, 3 ks −20 %, 4 ks −30 %. Platí na viac kusov tohto produktu; zľava sa uplatní automaticky v...

494
teleskopicka-tyc
Novinka
€8 –30 %
€5,60

Teleskopická tyč vhodná pre kúzelnícke triky. Stačí uvoľniť poistku a tyč sa sama natiahne.

1350

Ovládacie prvky výpisu

26 položiek celkom