Musíte zmeniť nastavenie vášho prehliadača
Pozrite sa na: Ako povoliť JavaScript vo vašom prehliadači.
Ak používate software na blokovanie reklám, možno bude potrebné, aby ste povolili JavaScript z tejto stránky.
Ďakujeme.
🔥 VÝPREDAJ SKLADU: na vybrané produkty zľava až 50 % pri kúpe 5+ ks.

MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY, Strana 2

Najpredávanejšie

Pôvodne: €8  (–30 %)
€5,60
Pôvodne: €10  (–37 %)
€6,30
Pôvodne: €6  (–30 %)
€4,20

Radenie produktov

30 položiek celkom

Výpis produktov

led-svetelny-panel-na-citanie-knih
Novinka Viac za menej
€10 –37 %
LED svetelný panel na čítanie kníh
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
€6,30

Pri kúpe 5 a viac ks iba 3,15 € / ks (zľava 50 %).Množstevná zľava: 2 ks −10 %, 3 ks −20 %, 4 ks −30 %. Platí na viac kusov tohto produktu; zľava sa uplatní automaticky v...

919
rBVaVV0wba AH6PUAAKpNu3mxmk048
Výpredaj Viac za menej
€4 –30 %
€2,80

LED svetlo do zásuvky so senzorom sa hodí pre nočné osvetlenie priestorov. Vkladá sa do zásuvky a svetlo začne svietiť iba pri nízkej hladine okolitého osvetlenia. Ak svieti...

254
navleky-na-topanky-pre-opakovane-pouzitie
Viac za menej
€6 –30 %
€4,20

Pri kúpe 5 a viac ks iba 2,10 € / ks (zľava 50 %).Množstevná zľava: 2 ks −10 %, 3 ks −20 %, 4 ks −30 %. Platí na viac kusov tohto produktu; zľava sa uplatní automaticky v...

670
organizer-na-bielizen
Novinka Viac za menej
€6 –30 %
€4,20

Organizér na bielizeň Vám zaistí poriadok a prehľadnosť vo vašich zásuvkách či skriniach. Nebudete musieť hľadať a prehrabávať sa v bielizni dlhé minúty než vyberiete to, čo...

1248
Pero na opravu laku FIX IT PRO Portable Fix It Pro Clear Car Scratch Repair Remover Pen
Viac za menej
€4 –30 %
Pero na opravu laku FIX IT PRO
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
€2,80

Pri kúpe 5 a viac ks iba 1,40 € / ks (zľava 50 %).Množstevná zľava: 2 ks −10 %, 3 ks −20 %, 4 ks −30 %. Platí na viac kusov tohto produktu; zľava sa uplatní automaticky v...

80
puska-na-toaletny-papier
Viac za menej
€22 –52 %
€10,50

Táto puška používa toaletný papier ako guľku. Gulička na toaletný papier je neškodná a je nebolestivá, aj keď zasiahne ľudské telo. Guľky sa dajú ľahko kúpiť, stačí kúpiť tubu...

691
RIDDEX PLUS - odpudzovač hlodavcov a hmyzu Electronic Ultrasonic Pest Reject Pest Repelling Aid Pest Control Spiders Rats Mice Animal Repeller Mouse Trap K94 Elektronický ultrazvukový prostriedok na ničenie škodcov Odpudzovanie škodcov Pomôcky na hubenie škodcov Potkany Myši Odpudzovače myší Pasca
Výpredaj Viac za menej
€9 –30 %
€6,30

Pri kúpe 5 a viac ks iba 3,15 € / ks (zľava 50 %).Množstevná zľava: 2 ks −10 %, 3 ks −20 %, 4 ks −30 %. Platí na viac kusov tohto produktu; zľava sa uplatní automaticky v...

392
roller-na-masaz-roller-na-masaz-krku
Viac za menej
€6 –30 %
€4,20

Pociťujete pretrvávajúcu bolesť krku alebo vás trápia svalové uzly? Vlastnenie masážneho zariadenia s tlakovým bodom by bolo veľkou pomocou. Prenosný masážny prístroj na krk,...

673
solarne-lampy-na-zahradu
Novinka Viac za menej
€3 –30 %
€2,10

Pri kúpe 5 a viac ks iba 1,05 € / ks (zľava 50 %).Množstevná zľava: 2 ks −10 %, 3 ks −20 %, 4 ks −30 %. Platí na viac kusov tohto produktu; zľava sa uplatní automaticky v...

494
26DEA556 DD14 498D BDA0 C68E485BE3E9
Viac za menej
€4 –30 %
Teflónová podložka na grilovanie
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
€2,80

Úžasná podložka na gril, ktorá Vám zjednoduší každé Vaše letné grilovanie. Vhodná pre všetky typy jedál od mäsa, rýb, zeleniny až po vajcia. Jedlo zostane mäkké, nepripálené,...

595
tlakovy-cistic-na-upchate-toalety
Viac za menej
€6 –30 %
€4,20

Pri kúpe 5 a viac ks iba 2,10 € / ks (zľava 50 %).Množstevná zľava: 2 ks −10 %, 3 ks −20 %, 4 ks −30 %. Platí na viac kusov tohto produktu; zľava sa uplatní automaticky v...

793
univerzalne-objektivy-pre-smartfon-3v1
Viac za menej
€9 –30 %
€6,30

Pri kúpe 5 a viac ks iba 3,15 € / ks (zľava 50 %).Množstevná zľava: 2 ks −10 %, 3 ks −20 %, 4 ks −30 %. Platí na viac kusov tohto produktu; zľava sa uplatní automaticky v...

706

Ovládacie prvky výpisu

30 položiek celkom