Roller na masáž krku

€6
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.4.2024

Pociťujete pretrvávajúcu bolesť krku alebo vás trápia svalové uzly? Vlastnenie masážneho zariadenia s tlakovým bodom by bolo veľkou pomocou. Prenosný masážny prístroj na krk, ktorý môžete používať v pohodlí domova alebo dokonca aj na cestách. Je to najľahší spôsob, ako liečiť bolesť a stuhnutosť krku a dokonca aj napätie v ramenách a bolesti chrbta ZA 60 SEKUND !!

Detailné informácie

Podrobný popis

FUNKCIE:
Masážny prístroj zmierňuje bolesť pôsobením priameho tlaku a masírovaním spúšťacích bodov na krku a ramenách.
Zvyšuje krvný obeh a zmierňuje bolestivé svaly. Zmierňuje tiež napätie, únavu, stuhnutosť krku a bolesti krku. Dokonca podporuje hojenie podvrtnutí, migrén a tenzných bolestí hlavy.
Použitím pohodlných a ergonomických držadiel môžete plne ovládať každý aspekt svojej masážnej procedúry a tým dosiahnuť bezkonkurenčné výsledky. Ovládajte tempo, smer a intenzitu. Už po piatich minútach ošetrenia sa budete cítiť sviežo a uvoľnene.
S týmto masážnym prístrojom si môžete dopriať dynamickú a hlbokú masáž doma, vo svojej kancelárii alebo v škole alebo na cestách. Tenký a ľahký, môžete ho ľahko uložiť do tašky, kufra, batohu, príručnej skrinky, zásuviek atď.

ŠPECIFIKÁCIE:
Kompaktný a ľahko použiteľný
Uvoľnite presný bod, v ktorom cítite bolesť, stres alebo napätie.
Zlepšenie krvného obehu
Zmiernite bolesti svalov
Dá sa použiť na masáž krku, ramien, pása alebo stehien

OBSAH BALENIA:
1x masážny prístroj

Dodatočné parametre

Kategória: MASÁŽNE PRÍSTROJE
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: