Elektronické akupunktúrne pero

€12
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Elektrické akupunktúrne pero je prístroj, ktorý efektívne spája tradičnú čínsku akupunktúrnu medicínu a najmodernejšie terapeutické technológie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prístroj pracuje na rovnakom princípe ako tradičná akupunktúra, teda na hĺbkovú stimuláciu akupresúrnych bodov. Na rozdiel od tradičnej formy však táto stimulácia prebieha neinvazívne: do tela si nemusíte zapichovať žiadne ihličky. Akupresúrne body sú totiž stimulované elektrickými výbojmi.

Stimuláciou akupunktúrnych bodov a dráh, s ktorými pracuje východná medicína po dlhé desaťročia, môžete nielen predchádzať zdravotným problémom Vašich rizikových partií, ale tiež dopomôcť k liečbe už existujúcich problémov.
Stačí len nájsť akupunktúrny bod zodpovedajúci problematickému orgánu či systému a tento bod pomocou pera stimulovať. Bod sa prijatím elektrickej energie aktivuje a tým aktivuje aj fyziologické procesy v danom orgáne.

Vďaka tomu, že takto možno stimulovať viacmenej ktorýkoľvek z akupunktúrnych bodov, má toto pero veľmi široké spektrum využitia. Môžete ho okrem iného použiť na reguláciu voľných radikálov v tele alebo takých základných funkcií organizmu ako sú absorpcia, vodivosť, rovnováha, metabolizmus, imunita a podobne.

Nespornou výhodou oproti klasickej akupunktúrne terapii je tiež to, že prístroj dokáže sám detekovať a zamerať pozíciu akupresúrnych bodov. Stačí len hrotom prechádzať po približné zóne, v ktorej by sa vybraný akupunktúrny bod mal nachádzať (tú určíte podľa podrobných inštrukcií z manuálu). Akupunktúrneho majstra teda nahrádza naozaj spoľahlivo.

Prístroj má dva vymeniteľné nástavce - jeden z nich je určený na rozsiahlejšom prenosom prúdu, druhý z nich k precíznejšie cielenej, bodavějším aplikáciám.

Samozrejmosťou je regulácia intenzity elektrického výboja, ktorú môžete upravovať de svojich potrieb a pocitov.

Prístroj je navyše veľmi drobný, takže nie je problém ho so sebou nosiť na cesty. Môžete ho teda mať so sebou prakticky kedykoľvek a kdekoľvek.

S jeho ovládaním tiež iste nebudete mať žiadny problém - je veľmi intuitívne a jednoduché - celý proces stimulácia ovládate viacmenej jedným jediným tlačidlom. Silu impulzov môžete sledovať na LED displeji.

Prístroj pracuje na 3V batérie.

Prístroj sa dodáva v ochrannom kovovom boxe.

ŠPECIFIKÁCIE:
Napájení: 3V suchá batéria
Pulsní frekvencia: 1-300 Hz
Šířka impulzov: 10us-320us
Vrchol výstupného elektrického impulzu z otvoreného obvodu: 0-360V
Maximální výstupná amplitúda: pri odpore 500 Ω je elektrické napätie 3,3 V.

OBSAH BALENIA:
Elektrické akupunktúrne pero
3 rôzne nadstavce

Dodatočné parametre

Kategória: ELEKTRONIKA
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: