HD DVR kamera do auta s G-senzorom

€59
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Kamera zachytáva nepretržitý obraz a zvuk počas jazdy, takže môže slúžiť ako jasný dôkaz v prípade nehody alebo nejednoznačnej situácie. Kamera vďaka vstavanej batérii a G-senzoru monitoruje aj keď sa auto nepoužíva, pri pohybe opúšťa pohotovostný stav a zaznamenáva udalosti. Vybavený slotom na microSD kartu, maximálne do 32Gb. Je schopný nekonečného nahrávania, takže najskôr nahraný materiál sa vždy vymaže a najnovší obsah sa nahradí. Vďaka tejto funkcii je možné zariadenie stabilne používať aj s menšími pamäťovými kartami.

Detailné informácie

Podrobný popis

FUNKCIE:
Vysoko citlivá 4" HD IPS dotyková obrazovka:
Táto dotyková obrazovka je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, pokročilej technológie IPS a vysokej sýtosti farieb
Nočné videnie a technológia WDR:
V kombinácii so super veľkou clonou a širokým dynamickým rozsahom (WDR) môžete v noci získať porovnateľne čistejšie zábery a obraz.
Veľký LCD displej:
V kombinácii s rozlíšením 1080P Full HD a 12MP môže táto palubná kamera poskytnúť poistné nároky, aby sa predišlo sporom. Displej zobrazuje obraz v reálnom čase, pomáha vám jasne vidieť všetky detaily pri prehrávaní a prináša lepší vizuálny zážitok.
170° širokouhlý objektív:
Objektív umožňuje zaznamenať väčší pozorovací uhol. Napríklad budete môcť vidieť 4 jazdné pruhy. 6 sklenené zaostrovanie poskytuje lepšiu priepustnosť svetla, čím zaznamenáva čisté video.
Záznam G-senzor a slučka:
G-senzor sa aktivuje pri akejkoľvek kolízii, aby sa spustilo nahrávanie núdzového videa, ktoré vám pomôže získať dôkazy v autorekordéri. Automaticky prepíše odomknutý najstarší súbor, keď je TF karta plná.
Detekcia pohybu:
Keď je detekovaný akýkoľvek pohybujúci sa objekt, palubná kamera zachytáva videá. odporúčame vypnúť počas
bežného používania, môže to spôsobiť prerušovanie nahrávania.
Parkovací monitor

ŠPECIFIKÁCIE:
Rozlíšenie videa:
Predná kamera: 1080P (1920 * 1080), 720P (1280 * 720);
Zadná kamera: 720P (640*480)
Pamäťová karta:TF karta (trieda prístupovej rýchlosti 6 alebo vyššia, maximálne podporované do 32 GB, nie je súčasťou balenia)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: