Spätné zrkadlo s HD kamerou

€47
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Táto kamera je svojím tvarom a použitím prakticky neviditeľná pre okolie, inštalácia kamery je veľmi jednoduchá a to pomocou 2 pripínacích vysoko odolných gúm. Rovnako jednoduchá je tiež demontáž, gumičky ľahko odopnete a kameru zložíte.

Detailné informácie

Podrobný popis

Na samotnom hardvéri spätného zrkadla je inštalovaná predná Full HD 1080P kamera, ktorá nahráva a zároveň premieta pohyb pred Vami a to priamo do veľmi malej časti spätného zrkadielka (ľavého spodného rohu, táto funkcia sa dá vypnúť). Funkcia zobrazovania kamery v spätnom zrkadle sa dá vypnúť. Táto duálna funkcia zvyšuje bezpečnosť pri pozeraní sa do spätného zrkadla. Veľkosť zabudovaného LCD HD displeja v spätnom zrkadle je ideálnych 4.3 ".

V tomto modeli nájdete špičkové technológie a dizajn. Táto Kamera je osadená výkonným CMOS senzorom, ktorý natáča vaše videá v plnej kvalite 1080P pri rozlíšení 1920 * 1080P a 30 fps, 1280 * 720P pri 30 fps a 640 * 480 pri 30 fps.

Táto kamera do auta poskytuje úplne čisté zábery z Vašich ciest vďaka perfektnému CMOS senzoru a profesionálnemu uchyteniu na zrkadlo. Kamera podporuje HD 1080P a nahráva pri 30 snímkach za sekundu, pokročilý snímač umožňuje zachytiť každý moment, ktorý bude mať maximálne čistý obraz, vysoké detaily a tú najvyššiu ostrosť. Uhol záberu je Ultra-Wide 140 °, ktorý zachytí úplne všetko, čo je vašom zornom poli. Nahrávanej video je vo formáte MOV / H.264 v HD pri 30 Fps. Pred použitím je nutné do kamery nainštalovať TF Kartu do veľkosti 32GB. V kamere je zabudovaný mikrofón a reproduktor. O prepojenie s inými zariadeniami sa stará USB 2.0 alebo HDMI kábel.

ŠPECIFIKÁCIE:
Spätné zrkadlo s HD kamerou a 4,3 "displejom
Perfektný prehľad o dianí na ceste.
4,3 "TFT LCD displej
Modré sklo (Anti-oslneniu)
Zásuvný ovládací panel
140 ° uhol záberu
Rozlíšenie videa: 720×480 pix.
1 080 P predná kamera
Vstavaný G-senzor: automatický záznam dát
Detekcia pohybu
Nočné videnie
Podpora SD kariet do 32 GB
Ochrana záznamu pri nehode
Nahrávanie v slučke
Automatické spustenie pri naštartovaní
Možnosť prehrávania videa počas natáčania
 
NÁVOD NA OBSLUHU NÁJDETE: TU
 
OBSAH BALENIA:
1X spätné zrkadlo s kamerou
1X mini USB napájanie do zapaľovania
1X AV konektor pre zadnú kameru
2x gumové pásiky

Dodatočné parametre

Kategória: ELEKTRONIKA
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: