Osobný ochranný alarm s LED svetlom

€12
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
5.3.2024

Tento osobný alarm produkuje veľmi hlasný zvuk až 130 decibelov, ktorý vo väčšine prípadov odradí prípadného útočníka v pokračovaní svojích nekalých úmyslov.  Alarm sa spustí po vstlačením tlačidla. Silný, prenikavý zvuk určite upozorní náhodných okoloidúcich, susedov, kolegov, ktorí Vám môžu prísť na pomoc v prípade potreby. Alarm ukončíte po opätovnom stlačení tlačidla priamo na prístroji. Malé rozmery predurčujú tento výrobok na použitie v každej situácii. Môžete ho mať vo vrecku, v taške, v kabelke. 

Detailné informácie

Podrobný popis

FUNKCIE:
VEĽKÁ VÝBER PRE VAŠU RODINU: Kdekoľvek a kedykoľvek je bezpečnosť vašej rodiny našou najvyššou prioritou. Vezmite si náš alarm a môžete si byť istí, že vaši blízki sú chránení. Najlepšia voľba pre deti, mládež, ženu, starších ľudí, študentov, bežcov atď.
130 dB dB BEZPEČNÝ OSOBNÝ ALARM: Núdzový alarm môže vydávať hlasný zvuk, aby upozornil na núdzovú situáciu aj na vzdialenosť až 20 metrov. Zvuk môže navyše trvať 1 hodinu nepretržite.
PRENOSNÁ VEĽKOSŤ A DOBÍJANIE USB: Vďaka konštrukcii kľúčenky si môžete osobné alarmy pohodlne prenášať, môžete si ho pripnúť na kľúče, batoh, tašku, kabelku, opasok atď. Nabíjateľný dizajn USB zaistí VEĽKÚ ÚSPORU na nákup batérie, nabíjací kábel je súčasťou balenia. 
ROZSVIETTE CESTA DOMOV: Nebojte sa tmy, pretože ste majiteľom nášho bezpečného alarmu, ktorý má užitočné dvojité LED svetlo. Ochráni vás pri neskorej nočnej prechádzke so psom alebo pri neskorom nočnom odomykaní vchodových dverí.
PERFEKTNÝ NÁPAD NA DARČEK A VHODNÝ PRE VŠETKÝCH: Náš alarm sebaobrany na kľúčenku je fantastickým darčekom pre každú príležitosť alebo typ človeka. Je to perfektný spoločník na cestovanie, turistiku, kempovanie a venčenie psa.
 
NÁVOD NA OBSLUHU NÁJDETE: TU
 
OBSAH BALENIA:
1x osobný alarm
1x USB nabíjací kábel

Dodatočné parametre

Kategória: OSTATNÉ
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: